Основни задължения:

– Обслужване на клиентски запитвания по телефон, чат или имейл;
– Разрешаване на казуси и клиентски проблеми;
– Координиране на различни канали за комуникация;
– Анализиране, администриране на получената информация.

Основни изисквания:

– Отлично владеене на някой от следните езици: полски, френски, италиански, холандски или португалски;
– Работно ниво на английски език – минимум А2-B1;
– Много добра компютърна грамотност;
– Отлични комуникативни умения.

Ние ще Ви предложим:

– Мотивиращо заплащане + бонусна система;
– Социален пакет;
– Възможност за кариерно развитие във всички насоки на компанията;
– Различни обучения и сертификати за служителите.

Изпратете CV или се свържете с нас на 0882 356 944

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017

Полетата, маркирани с *, са задължителни за попълване.

Изи Консулт ООД да запази в базата си данни предоставените от мен лични данни и да ги използва, за да ми предлага занапред посреднически услуги във връзка с релевантни за мен отворени позиции при други свои клиенти – работодатели.

условията, описани в Политиката

Можете да оттеглите съгласието си по всяко време с имейл на dpo@easyconsultbg.com

To apply for this job email your details to jobs@easyconsultbg.com