Основни задължения:

✔ Да отговаря на клиентски запитвания по телефон, чат, имейл;
✔ Да дава насоки и/или разрешава казуси;
✔ Да анализира, администрира и ръководи проекти.

Изисквания:

✔ Отлично владеене на някой от следните езици: Немски, Руски и Английски език;
✔ Добра компютърна грамотност;
✔Отлични комуникативни умения.

Ние ще ви предложим:

Мотивиращо заплащане, обвързано с резултатите;
Богат социален пакет;
Възможност за кариерно развитие;
Възможност за работа на 4/6/8 часа;
Работа в международна компания, която цени служителите си;
Приветлива офис среда и топ локация.

Защо да кандидатстваш с Изи Консулт?

– Oбръщаме специално внимание на всеки кандидат
– Съветваме Ви при подготовка на документите за кандидатстване
– Даваме насоки за успешно представяне по време на интервюто
– Работодателите разглеждат нашите кандидати с предимство

Изпратете CV или се свържете с нас на 0882907320

Предлагаме работа в следните сфери:

– Обслужване на клиенти
– Счетоводство
– Логистика
– Търговия
– Администрация

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Полетата, маркирани с *, са задължителни за попълване.

Изи Консулт ООД да запази в базата си данни предоставените от мен лични данни и да ги използва, за да ми предлага занапред посреднически услуги във връзка с релевантни за мен отворени позиции при други свои клиенти – работодатели.

условията, описани в Политиката

Можете да оттеглите съгласието си по всяко време с имейл на dpo@easyconsultbg.com

To apply for this job email your details to jobs@easyconsultbg.com