Нашият клиент е иновативна компания с над 100-годишна история. Тя е сред основните доставчици на производители – лидери в самолетната индустрия. Във връзка с разширяване на дейността на компанията в България търсим мотивиран и опитен специалист, който да заеме позицията:

Мениджър Обучения (Сектор Производство)

Основни отговорности:

• Идентифициране потребностите от обучение на персонала в различни направления;
• Планиране и разработване на тренинг програми;
• Съвместна работа и координиране на обучителните процеси с производствения отдел;
• Провеждане на индивидуални и групови обучения;
• Извършване оценка на персонала.

Ключови изисквания:

• Предишен опит в изготвянето на тренинг програми и провеждането на обучения;
• Техническо образование или солидни познания в областта на машиностроенето, промишленото производство или самолетната индустрия;
• Много добро ниво на английски език;
• Отлични комуникативни и презентационни умения.

Компанията предлага:

• Шанс да разгърнете професионалния си потенциал в успешна и утвърдена компания;
• Приятна и предизвикателна работна среда;
• Възможност за развитие;
• Атрактивно възнаграждение.

Готови ли сте за ново предизвикателство? Изпратете ни Вашата биография на английски език.

Полетата, маркирани с *, са задължителни за попълване.

Изи Консулт ООД да запази в базата си данни предоставените от мен лични данни и да ги използва, за да ми предлага занапред посреднически услуги във връзка с релевантни за мен отворени позиции при други свои клиенти – работодатели.

условията, описани в Политиката

Можете да оттеглите съгласието си по всяко време с имейл на dpo@easyconsultbg.com

To apply for this job email your details to jobs@easyconsultbg.com