Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент – световен лидер в сферата на автомобилната индустрия

Наемаме ПРОИЗВОДСТВЕНИ И СКЛАДОВИ СЛУЖИТЕЛИ

Търсим мъже и жени
Възможност за започване – ВЕДНАГА, за повече инфромация се обадете на: 0882 297 918

Ако имаш интерес, кандидатствай, за да получиш:

  • Отлично възнаграждение, трудов договор, редовно заплащане и пълни осигуровки
  • Месечни бонуси
  • Допълнителни ваучери за храна
  • Осигурен транспорт – Перник, Люлин, Надежда, Връбница, Обеля, Божурище,Банкя, Горна Баня, Модерно предградие, Западен парк и други;
  • Възможност за развитие в доказана компания от автомобилната индустрия (позицията е много подходяща за старт в кариерата на скоро завършили студенти);
  • Увеличение на възнагражденето на 3- тия и на 6-тия месец.

Изисквания и задължения:

  • Предишен опит не се изисква!
  • Отговорност към работата, изпълнителност и дисциплинираност;
  • Възможност за работа на смени (първа, втора и нощна);
  • Възможност за започване веднага е предимство!

ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ ПОЗВЪНЕТЕ НА: 0882 297 918

Позицията е подходяща за кандидати с опит като: работник, оператор, служител в производство, електроника и компоненти, зареждане, опаковане, подреждане, визуален контрол, ремонт, автомобилен сектор, монтажник, техническа поддръжка, складова дейност, логистика.

Ще се свържем само с одобрените кандидати в 5 дневен срок.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Полетата, маркирани с *, са задължителни за попълване.

Изи Консулт ООД да запази в базата си данни предоставените от мен лични данни и да ги използва, за да ми предлага занапред посреднически услуги във връзка с релевантни за мен отворени позиции при други свои клиенти – работодатели.

условията, описани в Политиката

Можете да оттеглите съгласието си по всяко време с имейл на dpo@easyconsultbg.com

To apply for this job email your details to jobs@easyconsultbg.com