От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент търсим отговорен и амбициозен професионалист за позиция: Системен администратор.

Основни задължения и отговорности:

• Поддръжка Операционни системи – MacOS, Windows, Linux, Android, iOS – работи се с най-новите OS;
• Поддръжка при обслужване на крайни потребители;
• Управление на Активни директории;
• Осигуряване на поддръжка за проекти за системна интеграция и консултантска дейност;
• Проактивна идентификация на технически и/или производствени проблеми и задействане на пътеки за поправянето или подобряването им;
• Управление на потребителски акаунти

Изисквания:

• Познаване на IT-HQ / IS процеси и процедури, познаване на бизнес процеси и процедури ще се счита за предимство;
• Практически опит с TCP / IP и мрежова конфигурация;
• Добро владеене на английски език;
• Необходим опит с технологии и продукти в следните области: Windows Server 2003/2008, Windows/XP/Vista/7, Linux etc;

Компанията предлага:

• Възможност за професионално развитие;
• Отлични условия за работа в международна компания;
• Мотивиращо месечно възнаграждение

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате с актуална автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.

Полетата, маркирани с *, са задължителни за попълване.

Изи Консулт ООД да запази в базата си данни предоставените от мен лични данни и да ги използва, за да ми предлага занапред посреднически услуги във връзка с релевантни за мен отворени позиции при други свои клиенти – работодатели.

условията, описани в Политиката

Можете да оттеглите съгласието си по всяко време с имейл на dpo@easyconsultbg.com

To apply for this job email your details to jobs@easyconsultbg.com