Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент – световен лидер в производството на алуминиеви профили за строителството и автомобилната индустрия, набираме мотивирани кандидати за позицията:

Служители в производство
/свободни позиции в различни производствени звена/

Локация:
София, Военна рампа

Основни задължения:

· Работа в екип при спазване на инструкциите на прекия ръководител
· Работа с производствени машини и инструменти в различни производствени звена
· Опаковане на готова продукция /алуминиеви профили/
· Спазване изискванията на безопасност на труда

Изисквания:

· Предишен опит НЕ се изисква
· Средно образование
· Готовност за работа на смени в екип – първа, втора и нощна
· Коректност и отговорност към работните задачи

Ние ще Ви предложим:

· Трудов договор с отлично възнаграждение: 1000 до 1300 BGN (Нето)
· Редовно заплащане и пълни осигуровки
· Ваучери за храна
· Месечни бонуси
· Осигурен транспорт

Възможност за израстване в индустриалната сфера !!!

Възможност за започване веднага!

При интерес, моля обади се на тел: 0882 904 405, кандидатствай чрез формата по-долу или кандидатствай в JOBS.BG

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Ако имаш роднини, приятели, познати, можеш да ни препоръчаш като споделиш линка към обявата или номера за контакт: 0882 904 405.

Позициите са подходящи за кандидати с и БЕЗ опит в сферата на производството.

Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

Предоставените от Вас данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Полетата, маркирани с *, са задължителни за попълване.

Изи Консулт ООД да запази в базата си данни предоставените от мен лични данни и да ги използва, за да ми предлага занапред посреднически услуги във връзка с релевантни за мен отворени позиции при други свои клиенти – работодатели.

условията, описани в Политиката

Можете да оттеглите съгласието си по всяко време с имейл на dpo@easyconsultbg.com

To apply for this job email your details to jobs@easyconsultbg.com